Audi standartlarına ve kurum kimliğine uygun olarak, müşteri memnuniyetinin esas alındığı bir hizmet anlayışı ile tüm beklentilerinize eksiksiz bir biçimde cevap vermeyi hedefliyoruz. Konularında uzman kadromuz ve çözüm odaklı yaklaşımımızla hizmetinizdeyiz.

Audi sahibi olmanın ayrıcalığını her platformda hissetmeniz için her geçen gün kalite standarlarımızı yükselterek yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Audi ayrıcalığını "Miram Otomotiv" ile yaşayın...

“Performans üstünlüğü” ile öne çıkan Audi’ye yakışır bir hizmet sunmak için Miram Otomotiv'de  satış konusunda deneyimli çalışanlarımızla sizlere ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını açıyoruz.

Miram Otomotiv  hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetine verdiği önemle Audi'nin Diyarbakır'daki tek markalı yetkli satıcı ve servis olma özelliği ile ayrıcalık sahibi.

1200m2’lik showroomunda her beğeniye uygun Audi’nin en yeni modellerini sergilemenin yanı sıra her modelde sunduğu test aracı ile yollarda eşsiz bir sürüş deneyimi ile Audi tutkunlarının başını döndürüyor.

Hayalindeki Audi'yi tasarla

Miram Audi Lounge'nda Audi'nin tüm modelleri hakkına bilgi almanın yanı sıra hayalinizdeki Audi'yi oluşturma olanağı da sunuluyor.Audi exclusive deri örnekleri ve özel renk kartelaları ile hayal ettiğiniz otomobilin iç döşemesinden,paspasına,ahşap kaplamalarına,alternatif jantlarına kadar hissederek yaşabileceğiniz bir deneyimin kapılarını sizin için açıyoruz.

Audi’nin performansı filo satışında da açık ara üstün...

Audi, kurumsal satışların payının her geçen gün arttığı otomotiv pazarında filo satışına uygun yapısıyla, siparişi geçilen araçları en kısa sürede filo müşterilerine teslim eder.

Miram Otomotiv Petrol İnş. Nak. Gıda İTH. İHR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.