Kredi işlemlerinizi başlatmak için otomobilinizi seçtiğiniz Miram Otomotiv'den  daha uzağa gitmenize gerek yok.

Taşıt kredinizi Miram otomotiv aracılığıyla alabilirsiniz. Satış Danışmanınız sizin yerinize tüm kredi işlemlerini takip ederek sizin için en uygun ve avantajlı ödeme planını oluşturulmasına yardımcı oluyor, kredi talebinizin sonucunu en kısa zamanda size bildiriyor.

Böylelikle, kredi işlemleriniz dahil otomobil alışverişinizi "tek noktadan” gerçekleştirmiş oluyorsunuz.

VDF ile farklı alanlarda tüketici kredisi sağlayan şirketlerin kalabalık portföyü içinde kaybolmazsınız. VDF, otomotiv ürünleri konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir. VDF, siz dğerli müşterilerin ihtiyaçlarını belirlemek ve yeni ürünler sunmak için otomotiv finansmanı konusunda yoğunlaşarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Tek Noktadan Kredi, Formaliteden Uzak

VDF ile farklı alanlarda tüketici kredisi sağlayan şirketlerin kalabalık portföyü içinde kaybolmazsınız.

Hızlı Sonuç
VDF, otomotiv ürünleri konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir.

Siz aracınızı seçin, kredi işlemlerinizi Miram Otomotiv'e ve VDF'ye devredin, size sadece otomobilinizi teslim almak kalsın!

Rekabetçi Faiz Oranları
VDF, siz dğerli müşterilerin ihtiyaçlarını belirlemek ve yeni ürünler sunmak için otomotiv finansmanı konusunda yoğunlaşarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Size Özel Bir Şirket
Sizlere VDF kredisiyle ilgili her konuda yardımcı olmaktan memnun olacağız.

Kredinizi Nasıl Alacaksınız;

Miram ve VDF ile araç sahibi olmak artık daha kolay...

1) Hemen Miram Otomotive gelin....
2) Otomobilinizi seçin.
3) Başvuru formunuzu doldurun ve gerekli evraklarınızla birlikte VDF sorumlusuna teslim edin.
4) Kredi başvurunuz hemen değerlendirilecek ve sonucu en kısa zamanda tarafınıza iletilecektir.
5) Kredi başvurunuz onaylandıktan sonra, VDF sorumlunuz ile Sözleşmenizi ve Ödeme Planınızı imzalamanız kredi kullanımı için yeterli olacaktır.
6) Ve.... aracınızla keyifli sürüşler...

VDF ÜRÜNLERİ

Klasik Kredi

Uzun zamandır yeni bir araç sürmeyi düşlediniz. VDF Klasik Kredi ile hayalinizdeki araca hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz. Aracınızı alacağınız Miram'da, değişik vadeler, uygun faiz oranları ile bütçenize en uygun ödeme koşulları sunulacak ve vade sonunda aracınız tamamen size ait olacaktır. Ayrıca, sözleşmede belirtilen faiz oranlarına sadık kalınacak, ne olursa olsun aleyhinize değişiklik yapılmayacaktır.

Klasik Kredi'de Ödeme Seçenekleri
Klasik Kredi’de birçok ödeme alternatifi bulunmaktadır. VDF’nin uygun görmesi durumunda, aşağıdaki ödeme planı alternatiflerinden birini seçebilirsiniz:

a) “Eşit” Ödeme Planı;
Bu ödeme planı seçeneğinde, belirlediğiniz vadelerde eşit taksit tutarları şeklinde geri ödemelerinizi yapabilirsiniz.
b) “Kademeli Artan” Ödeme Planı;
Bu ödeme planı seçeneğinde, kademeli olarak artan oranlarda geri ödeme yapabilirsiniz. Artış oranını, ilk artış ayını ve artış sıklığını kendiniz belirleyebilirsiniz.
c) “Ara Ödemeli” Ödeme Planı;
Bu ödeme planı seçeneğinde, sizin belirleyeceğiniz dönemlerde, mevcutödeme planınıza ilave olarak, önceden belirlediğiniz sabit bir tutarda araödemeler yapabilirsiniz.
d) “Balon Ödeme” Planı;
Bu ödeme planı seçeneğinde, kredi tutarının VDF tarafından belirlenecek kısmını son vadede ödeyebilirsiniz. Diğer vadelerdeki taksit tutarlarınız ise eşit olacaktır.
e) “Değişken Taksit Tutarlı” Ödeme Planı;
Bu ödeme planı seçeneğinde, VDF’nin belirlemiş olduğu kriterlere göre sizin belirlediğiniz dönemlerde farklı meblağlarda ödemeler yapabilirsiniz. Bu tutarlar dışında kalan meblağ, geri kalan taksitlere eşit olarak yayılır.

Auto Credit
Türkiye'de ilk kez VDF tarafından hizmete sunulan Auto Credit, düşük taksitli ve sizin belirleyeceğiniz vadede aracınızın yenilenmesine olanak sağlayan bir kredi sistemidir. Vade sonunda 3 farklı seçenekten birini seçme imkanına sahipsiniz. İlk olarak, son taksidinizi ödemeden, kullanmakta olduğunuz aracı Miram'a geri verip, yeni bir araç alabilirsiniz. Veya, son taksidinizi tekrar kredilendirebilirsiniz. Son seçenek olarak da, son taksidinizi ödeyip, aracınızı sürmeye devam edebilirsiniz… Seçim size kalmış!

Servis Kredisi
Volkswagen ve Audi marka aracınızın bakım ve/veya onarımları için yapmış olduğunuz harcamaları, artık peşin veya kredi kartıyla tek taksitte değil, "VDF Servis Kredisi" kullanarak uzun vadelerde, size özel şartlarla ödeyebilme imkanına sahipsiniz. Detaylı bilgi için Servis Danışmanınız veya VDF Sorumlunuz ile görüşmeniz yeterli…

Kasko Kredisi
Miram'dan aracınıza yaptıracağınız kasko sigortası için de VDF'nin size bir çözümü var! İlk defa VDF aracılığı ile yaptıracağınız 12 veya 24 aylık kasko sigortanızın masrafını "VDF Kasko Kredisi" ile kredilendirebileceksiniz. "VDF Kasko Kredisi" imkanı ile peşin ödeme yapmanıza veya kredi kartınızın limitini kullanmanıza gerek kalmayacak, uygun faiz oranları ile rahatça ödemelerinizi yapabileceksiniz.